پست ِ سوخته

تکرار نمی شود همه چیز !

دلم نیومد از این بگذرم
از برنامه خانه هنرمندان (دوم اردی بهشت) یه پوستر صد در هفتاد ساخته بودم و روی بَنر چاپش کرده بودم  و با هماهنگی دانشگاه روی بُرد نصب کرده بودم ! اطلاع رسانی و کار فرهنگی با هزینه شخصی !
ظهر نشده دزدیدنش !
دودَر کردن شده جزو افتخارات ! حالا هرچی میتونه باشه , نمکدون و ظرف سس از یه فَست فوود یا پوستر از روی بُرد ِ دانشگاه یا تابلوهای راهنمایی و رانندگی ! دیگه دودَر کردن ِ  اتود و کاتر و ... هم که جای خود داره !
اسممون رو هم گذاشتیم دانشجو !

/ 3 نظر / 22 بازدید
ستوده

مفهوم عمیق و مبتلا به و همچنین تلاش خستگی نا پذیر تو برای به ظهور رسوندن این قسم ایده های خوبی که در ذهن داری، نگاه متفکرانه این آقاهه که روی یه پاش لم داده و احیانا داره با خودش فکر می کنه که دانشکده اش هزینه کرده و چنین اطلاع رسانی خوب و در خور شانی انجام داده، اما در قلب من همت و تلاش و انرژیهای مثبت درونی تو که گهگاه میام و به زیبایی شاهد ظهورشون هستم، همه و همه باعث می شن از این پست، هر وقت که آپلود بشه، در ذهن من نه یک پست سوخته بلکه یک پست ابدی رو بسازه. خداوند راه بزرگانی چون استاد میرمیران رو که عکسشون به زیبایی با جوانان ادامه دهنده راهشون صحبت می کنه رو پر رهرو نگاه بدارد. بذار حدث بزنم بعد از من احتمالا <حسن آقا دودره> با چه اسم و نشونی میاد کامنت می ذاره!؟

شاهدخت

آخي/ اين پوستر کار تو بود ؟ من روز اول ديدمش تو خانه هنرمندان .. تو هم بد تر از من خانه هنرمندان خانه دومتههااا؟؟؟ کلن بگو مردم ما جنبه چيو دارن ؟؟؟ تو خود خانه هنرمندان هفته پیش دعوا بود .. سر اون ۲ تا میز لب پله ها که چرا این جا نمیبشه سیگار کشید ؟؟ اونم کیا دعوا میکردن ؟؟؟ ۳ تا دختر .... تاسف میخوره آدم !

شاهدخت

تو دانشگاه ها که دودره بازی زياده ..... از غذای سلف گرفته تا پاکن و راپيد و خط کش و اتود و ...... مثلا اسممون دانشجوه(خودمم قاطی کردم . دانشجو انصرافی ها هم شامل ميشه)